046. Dressuurpaard

  • Naam Paard: Mika
  • Geslacht: Ruin
  • Geboortedatum Paard: 2017
  • Stokmaat: 1.67m
  • Afstamming: Ferdeaux x Obelisk
  • Discipline: Dressuur
  • Niveau: Onbeleerd
  • Gekeurd: Ja röntgenologisch
  • Karakter: Deze ruin van Ferdeaux komt uit een prachtige sportstam: M. Uljarina (EPTM drs/Elite/Prok) bracht reeds een 2e bezichtigings hengst (Z-dressuur), een Elite/Sport merrie (Z-dressuur), een prestatie en een ster merrie. Ook M.M. heeft enorm veel sport in haar stam. Zij bracht een Grand Prix paard, 2 lichte Tour paarden, een ZZ Zwaar, 2 ZZ Licht en 2 Z2 geklasseerde paarden. Mika Beschikt over 3 goede gangen en een fijn karakter. Stoere verschijning in de dressuurring voor een ambitieuze ruiter!

Omschrijving

Deze diashow vereist JavaScript.

Algemeen:

Ruin 2 jaar
Afst. Ferdeaux x Obelisk
Niveau Onbeleerd