020. Allround/Eventer

  • Naam Paard: Hermes
  • Geslacht: Ruin
  • Geboortedatum Paard: 2007
  • Stokmaat: 1.66m
  • Afstamming: Onbekend
  • Discipline: Allround/ Eventer
  • Niveau: M
  • Gekeurd: Ja klinisch + röntgen op 26 september 2019
  • Karakter: Hermes is een 12-jarige vosruin die tot en met 2018 in de eventingsport (M-niveau) werd uitgebracht. Het is een zeer werkwillig paard met veel looplust en een prettig, rustig karakter op stal en in de omgang. Hermes heeft al veel gezien en is dan ook niet snel onder de indruk. Daarbij laat hij tevens een fijne springtechniek zien en is hij ook keurig dressuurmatig op Z-niveau afgericht. Met zijn prachtig losse en ruime stap, tactmatige draf en grote galoppade zou hij dan ook zeker niet misstaan in de dressuurring, maar met een rondje bos of cross maakt u hem het meest blij. Een zeer fijn en ervaren paard voor allround gebruik in de sport!

Omschrijving

Deze diashow vereist JavaScript.

Algemeen:

Ruin 12 jaar
Afst. Onbekend
Niveau M