Kavel 47: Goedgekeurde 3 jarige Welsh dekhengst

Shamrocklake Wild Humphrey is een prachtige pony met ontzettend veel bot en is een zeer goede beweger!
Humphrey is een 3 jarige hengst die op het moment word beleerd onder het zadel. Hij is in omgang erg makkelijk en heeft totaal geen sterk hengsten gedrag. Hij is tijdens de training ontzettend werkwillig en gefocused.

Naast al zijn kwaliteiten als rijpony is humphrey ook dit jaar goedgekeurd als dekhengst bij het N.W.P.C.S stamboek en kan dus ingezet worden voor de fokkerij.
Zijn vader is de inmiddels drievoudig hengstenkeuring kampioen Glebedale Razamataz en zijn moeder is de Voorlopig Keur merrie Abercippyn Wild Honey die al meerdere kampioens nakomelingen op haar naam heeft staan!

Kortom: Humphrey is een echte Eyecatcher

Omschrijving